Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google пропонує отримати сертифікат розробника за $99

Google proponuje otrymaty sertyfikat rozrobnyka za $99

Корпорація Google пропонує розробникам додатків нову можливість викоремитися на ринку кадрів. Це — фаховий сертифікат, який підтверджує наявність навичок та знань для веб-розробки. Щоправда, складання іспиту та отримання сертифікату буде платним
Korporacija Google proponuje rozrobnykam dodatkiv novu možlyvisť vykoremytysja na rynku kadriv. Ce — fahovyj sertyfikat, jakyj pidtverdžuje najavnisť navyčok ta znań dlja veb-rozrobky. Ščopravda, skladannja ispytu ta otrymannja sertyfikatu bude platnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як виглядатиме сертифікація. Сертифікаційна команда Google оголосила про запуск нової програми Mobile Web Specialist Certification. Мета програми — надати талановитим розробникам можливість заявити про себе та підтвердити свій рівень навичок та знань за рахунок сертифіката. У фокусі перебувають насамперед мобільні розробники. Проте представників інших сфер розробки просять не хвилюватися: вони також зможуть пройти сертифікацію для будь-яких браузерних продуктів. Для підготовки до кваліфікаційного іспиту бажаючим отримати сертифікат радят скористатися посібником Mobile Web Specialist Study Guide. Після цього потрібно буде скласти іспит. Він виглядає як написання коду за відведений відрізок часу на основі фіксації ваших показників продуктивності в роботі над тестовим завданням. Вартість екзамену складає $99. Кожен пошукач може тричі спробувати скласти цей іспит, аби отримати сертифікат. Як це працюватиме. Загальний перебіг процедури сертифікації змальовано у демонстраційному відеоролику програми: Як долучитися до програми сертифікації. Сертифікація мобільного розробника включена до складу сертифікаційних процедур Associate Android Developer Certification від Google. Для подання заявки на сертифікацію та проходження цих процедур потрібно подати заявку за посиланням.

Як виглядатиме сертифікація

Сертифікаційна команда Google оголосила про запуск нової програми Mobile Web Specialist Certification. Мета програми — надати талановитим розробникам можливість заявити про себе та підтвердити свій рівень навичок та знань за рахунок сертифіката. У фокусі перебувають насамперед мобільні розробники. Проте представників інших сфер розробки просять не хвилюватися: вони також зможуть пройти сертифікацію для будь-яких браузерних продуктів.

Для підготовки до кваліфікаційного іспиту бажаючим отримати сертифікат радят скористатися посібником Mobile Web Specialist Study Guide. Після цього потрібно буде скласти іспит. Він виглядає як написання коду за відведений відрізок часу на основі фіксації ваших показників продуктивності в роботі над тестовим завданням. Вартість екзамену складає $99. Кожен пошукач може тричі спробувати скласти цей іспит, аби отримати сертифікат.

Як це працюватиме

Загальний перебіг процедури сертифікації змальовано у демонстраційному відеоролику програми:

Як долучитися до програми сертифікації

Сертифікація мобільного розробника включена до складу сертифікаційних процедур Associate Android Developer Certification від Google. Для подання заявки на сертифікацію та проходження цих процедур потрібно подати заявку за посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: