fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google пропонує отримати сертифікат розробника за $99

Google proponuje otrymaty sertyfikat rozrobnyka za $99
Корпорація Google пропонує розробникам додатків нову можливість викоремитися на ринку кадрів. Це — фаховий сертифікат, який підтверджує наявність навичок та знань для веб-розробки. Щоправда, складання іспиту та отримання сертифікату буде платним
Korporacija Google proponuje rozrobnykam dodatkiv novu možlyvisť vykoremytysja na rynku kadriv. Ce — fahovyj sertyfikat, jakyj pidtverdžuje najavnisť navyčok ta znań dlja veb-rozrobky. Ščopravda, skladannja ispytu ta otrymannja sertyfikatu bude platnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як виглядатиме сертифікація. Проходження різних курсів із навчання розробці програм часто відбувається із сертифікацією від нікому не відомих організацій. Саме тому сертифікаційна команда Google оголосила про запуск нової програми Mobile Web Specialist Certification. Мета програми — надати талановитим розробникам можливість заявити про себе та підтвердити свій рівень навичок та знань за рахунок офіційного сертифіката від компанії. У фокусі перебувають насамперед мобільні розробники. Проте представників інших сфер розробки просять не хвилюватися: вони також зможуть пройти сертифікацію для будь-яких браузерних продуктів. На часі дізнатися більше про цю програму та умови участі у ній та отримання кваліфікаційного сертифікату. Для підготовки до кваліфікаційного іспиту бажаючим отримати сертифікат радят скористатися посібником Mobile Web Specialist Study Guide. Після цього потрібно буде скласти іспит. Він виглядає як написання коду за відведений відрізок часу на основі фіксації ваших показників продуктивності в роботі над тестовим завданням. Вартість екзамену складає $99 для усіх пошукачів. Кожен пошукач може тричі спробувати скласти цей іспит, аби отримати сертифікат. В разі вдалого проходження іспиту вас буде визнано сертифікованим фахівцем. Як це працюватиме. Загальний перебіг процедури сертифікації змальовано у демонстраційному відеоролику програми: Як долучитися до програми сертифікації. Сертифікація мобільного розробника включена до складу сертифікаційних процедур Associate Android Developer Certification від Google. Для подання заявки на сертифікацію та проходження цих процедур потрібно подати заявку за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Як виглядатиме сертифікація

Проходження різних курсів із навчання розробці програм часто відбувається із сертифікацією від нікому не відомих організацій. Саме тому сертифікаційна команда Google оголосила про запуск нової програми Mobile Web Specialist Certification. Мета програми — надати талановитим розробникам можливість заявити про себе та підтвердити свій рівень навичок та знань за рахунок офіційного сертифіката від компанії. У фокусі перебувають насамперед мобільні розробники. Проте представників інших сфер розробки просять не хвилюватися: вони також зможуть пройти сертифікацію для будь-яких браузерних продуктів. На часі дізнатися більше про цю програму та умови участі у ній та отримання кваліфікаційного сертифікату.

Для підготовки до кваліфікаційного іспиту бажаючим отримати сертифікат радят скористатися посібником Mobile Web Specialist Study Guide. Після цього потрібно буде скласти іспит. Він виглядає як написання коду за відведений відрізок часу на основі фіксації ваших показників продуктивності в роботі над тестовим завданням. Вартість екзамену складає $99 для усіх пошукачів. Кожен пошукач може тричі спробувати скласти цей іспит, аби отримати сертифікат. В разі вдалого проходження іспиту вас буде визнано сертифікованим фахівцем.

Як це працюватиме

Загальний перебіг процедури сертифікації змальовано у демонстраційному відеоролику програми:

Як долучитися до програми сертифікації

Сертифікація мобільного розробника включена до складу сертифікаційних процедур Associate Android Developer Certification від Google. Для подання заявки на сертифікацію та проходження цих процедур потрібно подати заявку за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: