Італійський лоукостер відкриває нові рейси з України

Čytaty latynkoju
Італійський лоукостер відкриває нові рейси з України

Із червня 2018 року італійська авіакомпанія почне здійснювати рейси з 6 італійських аеропортів до України. Крім того, з кінця червня авіакомпанія Ernest виконуватиме 44 тижневі рейси з/до України.

Як здійснюватимуться рейси

З 22 червня стартують 3 нові напрямки з Італії до України. Перший рейс це Київ – Болонья, який виконуватиметься двічі на тиждень – у вівторок та суботу. Напрямок важливий для України, оскільки в Італії живе багато українців. Нові рейси дадуть їм можливість бачитися зі своїми сім’ями. Водночас відкриваються два нові напрямки з аеропорту «Львів» – до Рима та Мілан-Мальпенса, які здійснюватимуться тричі на тиждень – щопонеділка, середи та п’ятниці. Окрім цього, Ernest відкриває новий рейс Бергамо – Ібіца, надаючи українцям, що живуть у Києві та Львові, зручне з’єднання з рейсами до Іспанії.

Нагадаємо, що стартувалиСтартували прямі рейси із Києва до Цюріха прямі перельоти із Києва до Цюріха. Lufthansa працює на ринку України близько 20 років і є другим перевізником за кількістю пасажирів в Україні. Рейси здійснюватимуться чотири рази на тиждень: в понеділок, середу, п’ятницю та неділю. Згідно з інформацією на сайті перевізника, квитки з Києва стартують від $185, а ціна квитків на сьогодні, 26 березня, починається від $386 .

Також із Києва відкрилиІз Києва запускають бюджетні авіарейси у Лісабон і Таллінн бюджетні авіарейси у Лісабон і Таллінн. Запуск нових маршрутів стане можливим завдяки масштабному поповненню флоту. Відзначимо, що зараз маршрутна мережа Wizz Air складається з 600 маршрутів, польоти за якими виконуються з 28 баз авіакомпанії.