Реклама

Mitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні

Čytaty latynkoju
Mitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні

Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.

Що відомо про зарядні станції 

Зарядки ABB’s Terra 53 CJ сумісні з усіма електричними транспортними засобами з типами зарядних пристроїв CHAdeMO, а стандартний час зарядки складає 15-25 хвилин, в залежності від характеристики автомобіля. Зарядні станції мають роз’єми: C – Combo, J – CHAdeMO (Mode 4), T – Type 2 Mode 3. Вони ідеально підходять для використання широким колом автомобілістів. Вони мають потужність 50 кВт і придатні для роботи в екстремальних погодних умовах від -350 ° C до + 500 ° C.

Перші зарядні станції встановили в офіційних дилерських центрах Mitsubishi в містах-мільйонниках: Києві, Дніпрі та Харкові.

Нагадаємо що ДТЕК запускаєДТЕК запускає мережу зарядних станцій для електрокарів мережу зарядних станцій для електрокарів.  Також у ДТЕК думають про створення продукту повільної зарядної станції. Йдеться про можливість інтегрувати в електронну платформу інших бажаючих власників зарядних станцій: власників ресторанів, готелів тощо.

Додамо, що в Україні дозволили ввозитиЕлектромобілі без ПДВ й акцизу — нові умови імпорту електроавтомобілі з-за кордону без ПДВ та акцизу. Тепер протягом 5 років операції із ввезення електромобілів в Україну звільняються від сплати ПДВ та акцизу. Згідно із документом, зміни діятимуть до 2022 року. Додамо, що всього в Україні нараховується понад 4 тисячі елетромобілів, які експлуатують українці. Наша держава посіла 5 місце у міжнародному рейтингу за рівнем використання електрокарів, випередивши США, Нідерланди та Японію.