На Одещині побудують 2 електростанції

Čytaty latynkoju
На Одещині побудують 2 електростанції

Містобудівна рада при архітектурному управлінні облдержадміністрації погодила сьогодні 2 детальних плану територій, згідно з якими неподалік від Одеси побудують два підприємства, які виробляють електроенергію.

Яка потужність вітряків 

Кожен з вітряків матиме потужність 3,5 МВт, сумарна потужність електростанції –  62 МВт. Очікується, що за рік об’єкт буде виробляти до 218 ГВт електроенергії. Термін експлуатації вітряків: 20-25 років, після чого їх демонтують. А на околиці Овідіополя побудують обслуговуючу базу з вбудованою сонячною електростанцією. Більшу частину енергії буде споживати сам об’єкт, а надлишки підуть в загальну мережу. Ще одну вітряну електростанцію в перспективі можуть побудувати в селі Весела Долина Тарутинського району.

Нагадаємо, що наразі на Одещині триваєНа Одещині стартує будівництво сонячної електростанції будівництво сонячної електростанції площею 24 га. Будівництво сонячної електростанції на території Окнянського району планувалося понад 5 років. Завдяки старту проекту буде інвестовано близько $12 млн.

Нагадаємо, що Китай будуєКитай будує під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні одну із найбільших сонячних станцій у Харківській області. Цей проект – перша зелена електростанція в Україні, яка буде працювати за принципом державно-приватного партнерства. Для реалізації проекту влада міста передає земельну ділянку, площею 100 га, в управління комунальному підприємству «Первомайські теплові мережі», яке входе у засновники сонячної електростанції. Це надасть можливість збільшити дохідну частину міського бюджету вдвічі, що є унікальним випадком для України.

Натомість на Луганщині канадські інвестори також будуютьКанадські інвестори збудують на Луганщині сонячну станцію сонячну станцію. В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.