fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китай будує під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні

Kytaj buduje pid Harkovom odnu iz najbiľšyh SES v Ukraїni
Інвестором виступає китайська державна корпорація China Machinery Engineering Corporation, яка готова будувати 50 МВт генеруючих можливостей. Цей проект – перша зелена електростанція в Україні, яка буде працювати за принципом державно-приватного партнерства.  
Investorom vystupaje kytajśka deržavna korporacija China Machinery Engineering Corporation, jaka gotova buduvaty 50 MVt generujučyh možlyvostej. Cej proekt – perša zelena elektrostancija v Ukraїni, jaka bude pracjuvaty za pryncypom deržavno-pryvatnogo partnerstva.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підписантами інвестиційного документущодо будівництва СЕС виступили китайська державна корпорація China Machinery Engineering Corporation, Первомайська міська рада, Інститут сталого розвитку та ДП Центр розвитку зелених інвестицій. Як реалізовуватимуть проект. Цей проект – перша зелена електростанція в Україні, яка буде працювати за принципом державно-приватного партнерства. Для реалізації проекту влада міста передає земельну ділянку, площею 100 га, в управління комунальному підприємству Первомайські теплові мережі, яке входе у засновники сонячної електростанції. Це надасть можливість збільшити дохідну частину міського бюджету вдвічі, що є унікальним випадком для України. Нагадаємо, що на Луганщині канадські інвестори теж взялися будувати СЕС. В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість  встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії. Місцевий бізнес вже зацікавлений долучатися до проектів зеленої енергетики. При цьому канадські представники сторони, що надає інвестиції, повідомили про плани встановлювати подібні СЕС потужністю 150 МВт у західних чи південних областях України.  
Реклама 👇 Замовити

Підписантами інвестиційного документущодо будівництва СЕС виступили китайська державна корпорація China Machinery Engineering Corporation, Первомайська міська рада, Інститут сталого розвитку та ДП «Центр розвитку зелених інвестицій».

Як реалізовуватимуть проект

Цей проект – перша зелена електростанція в Україні, яка буде працювати за принципом державно-приватного партнерства. Для реалізації проекту влада міста передає земельну ділянку, площею 100 га, в управління комунальному підприємству «Первомайські теплові мережі», яке входе у засновники сонячної електростанції. Це надасть можливість збільшити дохідну частину міського бюджету вдвічі, що є унікальним випадком для України.

Нагадаємо, що на Луганщині канадські інвестори теж взялися будуватиКитай будує під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні 1Канадські інвестори збудують на Луганщині сонячну станцію СЕС. В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість  встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії. Місцевий бізнес вже зацікавлений долучатися до проектів «зеленої» енергетики. При цьому канадські представники сторони, що надає інвестиції, повідомили про плани встановлювати подібні СЕС потужністю 150 МВт у західних чи південних областях України.

 

Джерело: EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: