Українська компанія з виробництва літаків опинилася у світовому ТОП-переліку

Čytaty latynkoju
Українська компанія з виробництва літаків опинилася у світовому ТОП-переліку

На початку створення в українську компанію інвестував фінський підприємець. Тоді вистачило коштів розробити два літаки. На виставки грошей в українських винахідників не було, тому засновник компанії Юрій Яковлєв вирішив брати участь у змаганнях, де мала відбутися презентація надлегких літаків. Українцям вдалося продати один зі своїх літаків за 12 тисяч доларів, що дало поштовх для виробництва.

Що та для чого виготовляють 

Виробництво літаків націлене на експорт. Лише 1-2 літаки із всього виробництва за рік залишаються в Україні. Призначення надлегких літаків – розваги. «Аеропракт» випускає літаки з різними опціями, є навіть автопілот із прив’язкою до GPS. Основні серійні моделі: А22 за 45 тис та нова модель €А32 за €55 тис. Київське підприємство випускає літаки-амфібії, котрі можуть сідати як на воду, так і на сушу. Створено також надлегкий спортивний двомоторний літак А36.

Нагадаємо, що українські літаки «Антонов» будуть перевозитиУкраїнські літаки «Антонов» будуть перевозити європейські супутники європейські супутники. Завод, який виготовляє надвеликі літаки в Україні, уклав контракт із французькою компанією «Боллоре». Ця угода стосується співпраці із перевезення супутників. Українські літаки транспортуватимуть європейські супутники та обладнання до них до місць запуску. Додамо, що це державне підприємство – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення, котрі використовуються як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах. У числі найбільш відомих розробок підприємства літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

Додамо, що «Антонов» відкрив«Антонов» відкрив представництво у Техасі представництво у Техасі. Авіакомпанія відкрила представництво в американському Х’юстоні, штат Техас. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK.