Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські літаки «Антонов» будуть перевозити європейські супутники

Ukraїnśki litaky «Antonov» buduť perevozyty jevropejśki suputnyky

Ан-124 перевозитимуть європейські супутники та обладнання для них. Про це у Twitter повідомив Президент України Петро Порошенко
An-124 perevozytymuť jevropejśki suputnyky ta obladnannja dlja nyh. Pro ce u Twitter povidomyv Prezydent Ukraїny Petro Porošenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  35 років тому в небо вперше піднявся Ан-124 Руслан від ДП Антонов. А тепер великогабаритні літаки перевозитимуть європейські супутники. Із ким співпрацюватиме Антонов. Завод уклав контракт із французькою компанією Боллоре на перевезення супутників. Українські літаки транспортуватимуть європейські супутники та обладнання до них. Додамо, що держпідприємство Антонов – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства: літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225. Нагадаємо, що до 2020 року український концерн обіцяє перевести своє виробництво на стандарти НАТО. У планах — розвинути комплексну систему підтримки компаній, які експлуатують літаки компанії згідно із розробленими стандартами та процедурами.

35 років тому в небо вперше піднявся Ан-124 «Руслан» від ДП «Антонов». А тепер великогабаритні літаки перевозитимуть європейські супутники.

Із ким співпрацюватиме «Антонов»

Завод уклав контракт із французькою компанією «Боллоре» на перевезення супутників. Українські літаки транспортуватимуть європейські супутники та обладнання до них. Додамо, що держпідприємство «Антонов» – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства: літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

Нагадаємо, що до 2020 року український концерн обіцяє перевести своє виробництво на стандарти НАТО. У планах — розвинути комплексну систему підтримки компаній, які експлуатують літаки компанії згідно із розробленими стандартами та процедурами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: