Facebook додав відеодзвінки в Messenger Lite

Čytaty latynkoju
Facebook додав відеодзвінки в Messenger Lite

Після того, як восени 2017 року Facebook випустила для ОС Android додаток Messenger Lite на зрілі ринки США і Великобританії, компанія вирішила розширити його можливості. Соцмережа оголосила про появу відеочату в застосунку.

Які можливості з’явилися в додатку

Messenger Lite спочатку був частиною стратегії Facebook зі створення додатків для збільшення використання соцмережі в країнах, що розвиваються. Це пояснюється тим, що у цих країнах використання мобільних пристроїв є більш дорогим, і люди з імовірніше будуть використовувати бюджетні Android-пристрої.

Пізніше розширення на зрілі ринки було визнанням того, що не тільки у країнах, що розвиваються є люди, які використовують менш роздуті програми. Додаток Lite важить до 10 МБ, тому він швидко встановлюється і зазвичай використовує меншу кількість мобільних даних для роботи. Для порівняння, звичайна версія Messenger займає майже 50 МБ.

Як і в звичайній версії месенджера, щоб використовувати відеочат в Messenger Lite, потрібно в розмові або під час аудіовиклику просто натиснути на значок відео в кутку (в режимі обміну повідомленнями) або в середині екрану (при виклику). Групових відеодзвінків поки немає, однак це досить передбачувано як для застосунка з такою малою «вагою».

Facebook вже почала впроваджувати відеодзвінки в Messenger Lite, але це займе якийсь час. Скоро нова версія додатка має з’явитися в Google Play.

До слова, раніше ми розповідали5 причин, чому комунікація по роботі у Facebook — це помилка про те, чому комунікація по роботі у Facebook — це помилка.