Реклама

Українка стала фрілансеркою року за версією платіжної платформи Payoneer

Čytaty latynkoju
Українка стала фрілансеркою року за версією платіжної платформи Payoneer

Українські фрілансери добре відомі за кордоном, і тому їх часто включають до різного роду номінацій та конкурсів. Один із таких проводить світова платіжна система, яка часто використовується для оплати товарів та послуг на фрілансерському ринку. Було надзвичайно важко вибрати лише шість переможців, кажуть представники компанії Payoneer. Цьогоріч нагороди у різних номінаціях отримали учасники платформи з Індії, Китаю, України, Аргентини, В’єтнаму та Філіппін.

Що варто знати про перемогу українки в конкурсі Payoneer

Переможців цьогорічного конкурсу серед представників 128 країн світу відібрали у п’яти категоріях «Інноватор року», «Партнерство року», «Фрілансер року», «Продавець року» та «Електронна комерція». Українка здобула нагороду у номінації «Фрілансер року». На часі дізнатися трохи більше про неї.

Звання найуспішнішої фрілансерки року отримала Катерина Миронюк. Вона стверджує, що створила свій перший сайт у віці 12 років, а після того постійно вдосконалювала свої навички роботи та вміння. Після закінчення навчання в університеті вона працювала в ІТ-компанії, де почала професійно рекламувати сайти. Після повернення з поїздки в Південну Америку Миронюк зареєструвалася як фрілансерка і розпочала кар’єру на платформі для фрілансерів Upwork. Згодом вона створила власну SEO-агенцію.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиМобільний банк із Німеччини кредитуватиме фрілансерів про те, що мобільний банк з Німеччини кредитуватиме фрілансерів. Він надаватиме для них спеціальні умови кредитування та погашення відсотків за пільговою ставкою.