fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мобільний банк із Німеччини кредитуватиме фрілансерів

Mobiľnyj bank iz Nimeččyny kredytuvatyme frilanseriv
Німецький мобільний банк N26 почав видавати кредити своїм клієнтам ще в лютому 2017 року. Серед партнерів банку з’явилася ще одна компанія — сервіс кредитування Auxmoney
Nimećkyj mobiľnyj bank N26 počav vydavaty kredyty svoїm klijentam šče v ljutomu 2017 roku. Sered partneriv banku z’javylasja šče odna kompanija — servis kredytuvannja Auxmoney
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подібно американському провайдеру позик LendingClub, компанія дозволяє кредитувати одну приватну особу за рахунок коштів іншої. Ця можливість істотно розширить коло клієнтів, які можуть отримати доступ до кредиту. Серед них — фрілансери та студенти. Як функціонує сервіс. Відкривши вкладку Кредит в додатку банку N26, клієнтові потрібно буде вказати, скільки грошей він хоче отримати, коли і за рахунок яких надходжень готовий їх повернути. Клієнту буде запропонована краща кредитна лінія. Наприклад, якщо ви офісний працівник з постійним доходом, N26 надасть вам гроші з власного фонду або приверне фінансування банку-партнера. А якщо ви фрілансер, N26 позичить гроші через Auxmoney. Обидва варіанти дозволяють взяти в кредит до €25 тис на термін до 5 років. Сервіс доступний поки тільки на території Німеччини. Як працюють мобільні банки в Україні. Нещодавно Дмитро Дубілет, колишній топ-менеджер Приватбанку, оголосив про план запустити перший в Україні банк без відділень — однак згодом оприлюднив інформацію, що таких проектів буде щонайменше два; споживачам доведеться вибирати, якому надати перевагу. За словами Дубілета, його команда зараз співпрацює із iBox та Універсал Банком, і оскільки технічна інтеграція із другою з цих компаній просувається швидше, аніж з першою, то саме цей банк стартує першим. Раніше повідомлялося, що iBox Bank стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чіп для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами).
Реклама 👇 Замовити

Подібно американському провайдеру позик LendingClub, компанія дозволяє кредитувати одну приватну особу за рахунок коштів іншої. Ця можливість істотно розширить коло клієнтів, які можуть отримати доступ до кредиту. Серед них — фрілансери та студенти.

Як функціонує сервіс

Відкривши вкладку «Кредит» в додатку банку N26, клієнтові потрібно буде вказати, скільки грошей він хоче отримати, коли і за рахунок яких надходжень готовий їх повернути. Клієнту буде запропонована краща кредитна лінія. Наприклад, якщо ви офісний працівник з постійним доходом, N26 надасть вам гроші з власного фонду або приверне фінансування банку-партнера. А якщо ви фрілансер, N26 позичить гроші через Auxmoney. Обидва варіанти дозволяють взяти в кредит до €25 тис на термін до 5 років. Сервіс доступний поки тільки на території Німеччини.

Як працюють мобільні банки в Україні

Нещодавно Дмитро Дубілет, колишній топ-менеджер «Приватбанку», оголосив про план запуститиМобільний банк із Німеччини кредитуватиме фрілансерів 18 фактів про новий український банк без відділень перший в Україні банк без відділеньМобільний банк із Німеччини кредитуватиме фрілансерів 2Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку — однак згодом оприлюднив інформацію, що таких проектів буде щонайменше два; споживачам доведеться вибирати, якому надати перевагу. За словами Дубілета, його команда зараз співпрацює із iBox та «Універсал Банком», і оскільки технічна інтеграція із другою з цих компаній просувається швидше, аніж з першою, то саме цей банк стартує першим.

Раніше повідомлялося, що iBox Bank стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чіп для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: