Реклама

Гарвардський університет запрошує українців на конкурс

Čytaty latynkoju
Гарвардський університет запрошує українців на конкурс

Факультет комп’ютерних наук Гарвардського університету запрошує на міжнародний конкурс із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle Day, який пройде з 9 по 12 березня. Найкращим командам обіцяють подарунки від Гарварду та Facebook.

Що відомо про конкурс

Мета заходу – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, а у вирішенні різноманітних задач. За словами організаторів, жодне з завдань у CS50 Puzzle Day не потребує навичок програмування та навіть наявності комп’ютера. Для участі потрібні лише вміння мислити логічно та знання англійської мови. Авторами задач є працівники Facebook та Гарвардського університету. Зареєструватися у конкурсі можна за посиланням.

Минулого року у конкурсі взяли участь майже 8 тисяч учасників і 297 команд, 64 з яких були з України. Цього року організатори сподіваються зробити захід ще більшим. В Україні долучитись до CS50 Puzzle Day закликає Фонд BrainBasket – неурядова та некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Найкращі українські команди у конкурсі отримають подарунки від BrainBasket та однієї зі шкіл англійської мови.

Нагадаємо, що Microsoft проведеMicrosoft проведе конкурс для молоді у Києві конкурс для молоді у Києві. Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі.