В Україні оновили інтерактивну карту «зелених» проектів

Čytaty latynkoju
В Україні оновили інтерактивну карту «зелених» проектів

В Україні оновили інтерактивну карту потенційних проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності. Веб-ресурс працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

Як працює новий веб-ресурс

UA MAP 2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій. Представники бізнесу повинні розміщувати на карті потенційні проекти, щоб інвестор з будь-якої країни світу зміг ознайомитися із пропозиціями, проаналізувати їх та прийняти рішення щодо входження на український ринок.

У рубриці «Фасилітація проектів» на сайті UA MAP 2.0 підприємці та інвестори зможуть переглянути корисні електронні брошури щодо реалізації «зелених» проектів та фінансових програм, зокрема, покрокову інструкцію з реалізації проектів відновлюваної енергетики за «зеленим» тарифом, проектів виробництва та продажу еплової енергії з біомаси, ключові міжнародні джерела фінансування.

Нагадаємо, що Фонд енергоефективності безповоротно отримаєФонд енергоефективності безповоротно отримає €50 млн від ЄС €50 млн від Європейського Союзу. Ці кошти буде скеровано на фінансування заходів щодо ефективного використання енергії на українських теренах. Подібні заходи здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року. Україна також отримала можливість додатково залучити ще €50 млн на фінансування заходів із енергоефективності у 2019 році. Також Європейський Союз надасть технічну допомогу для запуску фонду на теренах України.