За рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності

Čytaty latynkoju
За рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності

Паспорт громадянина Німеччини, який кілька років поспіль незмінно залишався найбільш мобільним у світі, в лютому 2018 року потіснили Сінгапур і Японія. Ці 2 азійських країни вийшли на перше місце у рейтингу світової туристичної мобільності. На часі дізнатися, яке місце в загальому рейтингу паспортів посідає Україна.

Які показники має Україна у цьому переліку

У 2 країн-лідерок зафіксовано рекордний показник мобільності. Їхні громадяни мають безвізовий доступ до 180 країн світу. Натомість колишня лідерка, Німеччина, опустилася на 2-е місце, хоча і поліпшила свої показники за минулий рік. Громадяни Німеччини можуть відвідувати без віз 179 країн світу (177 на початку січня 2018 року). Третє місце розділили Данія, Італія, Іспанія, Фінляндія, Франція, Швеція та Південна Корея — такі дані наводить Henley&Partners.

За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українськи документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх країн. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 країн.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що український паспорт різко піднявся«Безвіз» підписано — із 11 червня український паспорт додасть 40 позицій у GPP Rank у світовому рейтингу після запровадження безвізового режиму із країнами Європейського Союзу для власників біометричних паспортів.