«Укрзалізниця» інвестує понад 18 млрд грн у нові вагони

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» інвестує понад 18 млрд грн у нові вагони

Українські потяги не завжди можна назвати взірцем сучасних технологій. Розуміючи це, національний перевізник готується до суттєвих капіталовкладень у модернізацію. Відбутися вона має до кінця 2018 року.

Розвиток рухомого складу стосуватиметься як пасажирських, так і вантажних перевезень на території України. Протягом 2018 року «Укрзалізниця» планує інвестувати в оновлення та модернізацію рухомого складу 18,4 млрд грн. Як стало відомо журналістам «Економічної Правди», кошти буде скеровано на те, аби закупити та модернізувати вагони. Загалом буде придбано 60 та модернізовано 226 пасажирських вагонів. Що стосується вантажних вагонів, то за рік планується закупити 3,55 тис одиниць. Також буде виготовлено 3,6 тис та модернізовано понад 10 тис вагонів.

Які плани ще має «Укрзалізниця»

Крім того, до кінця 2018 року національний залізничний перевізник має план модернізувати та модифікувати 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських та 62 маневрових тепловозів. Також в компанії планується закупівля 30 локомотивів іноземного виробництва. Їх має виготовити компанія General Electric. Першу партію таких локомотивів компанія очікує до кінця року. «Більше того, вже в осінній період вони повинні виходити на лінію для того, щоб допомагати нам в пікові періоди перевезень,» — розповів в коментарі «Економічній Правді» керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» про 22 млрд грн капітальних інвестицій для «Укрзалізниці».