Представників креативних індустрій наприкінці березня запрошують до Львова

Čytaty latynkoju
Представників креативних індустрій наприкінці березня запрошують до Львова

Розвиток креативних індустрій є важливим напрямком для економіки України. Саме тому у Львові наприкінці березня проведуть інвестиційний ярмарок для компаній та стартапів, що працюють у сфері культури та креативної економіки. За словами організаторів заходу, учасники ярмарку матимуть змогу представити свої проекти, познайомитись із потенційними партнерами, а також знайти можливості для розвитку свого бізнесу. Подія відбувається у межах проекту «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу. До участі запрошують представників креативних індустрій з усіх регіонів України.

Якою буде програма ярмарку

Серед заходів, котрі передбачені програмою Інвестиційного ярмарку у Львові, можна буде відвідати такі:

  • нетворкінг для підприємців, фахівців із відповідних індустрій та організацій, які займаються підтримкою бізнесу;
  • презентації успішних бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій;
  • обговорення можливостей у сфері культури та цих індустрій.

Як долучитися

Участь у заході для бажаючих відбуватиметься на безкоштовній основі. Відбір учасників та доповідачів здійснюється на конкурсних умовах та на основі заповненої реєстраційної форми. Дедлайн для реєстрації ‒ 5 березня. Апліканти отримають відповіді 9 березня 2018 року. Щодо інформаційного та іншого партнерства організатори просять звертатись за електронною адресою [email protected]

Раніше ми повідомляли про запуск Шкіл соцпідприємництваУ Тернополі та Сумах соцпідприємців запрошують до навчання в Тернополі та Сумах. Заявки туди теж завершать приймати у березні 2018 року. Проект має на меті забезпечити передачу знань та умінь тим, хто хоче розвивати власні проекти у сфері соціального підприємництва в Україні.