Український стартап для трансляції ігор отримав $4,5 млн

Čytaty latynkoju
Український стартап для трансляції ігор отримав $4,5 млн

Український стартап Restream створив майданчик для кроссплатформенного стримінгу. Команда проекту залучила $4,5 млн від венчурних інвесторів під частку в компанії. розміри частки не уточнюється. Як повідомляє AIN.UA. провідним інвестором виступила Silverton Partners за участі Anorak Ventures. Нею керує Грег Кастл. Саме він свого часу одним із перших інвестував в ігрові шоломи віртуальнох реальності Oculus. Серед інших учасників — COLOPL, K Cube, Liquid2, Джеймс Армстронг. Останній відомий тим, що свого часу одним із перших інвестував у PayPal.

Що варто знати про стартап

Платформа Restream дає змогу транслювати комп’ютерні ігри чи медіаконтент одночасно для низки платформ. Загалом вона підтримує інтеграцію із 30 онлайн-сервісами. Серед доступного переліку — Twitch, YouTube, Periscope, Facebook. З моменту запуску проекту за його допомогою провели понад 21 млн трансляцій. В компанію входять розробники з Вінниці, Тульчина, Кропивницького та Києва.

Раніше ми розповідали про інвестиціїУкраїнський стартап Petcube отримав $10 млн інвестицій для українського стартапу Petcube. Він виготовляє інтерактивні ґаджети для домашніх тварин.