Українським та німецьким вченим пропонують €10 тис за спільний проект

Čytaty latynkoju
Українським та німецьким вченим пропонують €10 тис за спільний проект

Ідеї для проектів можуть подати тандеми українських та німецьких вчених. Поданий проект може стосуватися тих сфер, які цікавлять молодь у Європі та сприятимуть подальшій німецько-українській співпраці.

Що відомо про конкурс

Призовий фонд конкурсу складає €28 тис. Учасники можуть претендувати на грант від €2 до €10 тис. Презентація відібраних проектів відбудеться у Берліні. Потім фіналістів запросять до Києва на заключний етап конкурсу. Витрати на поїздки учасників покриває програма підтримки MEET UP. Термін подачі заявок – до 15 березня 2018 року. Докладніше про умови участі, термін обробки заявок і команду експертів за посиланням.

Нагадаємо, що українських програмістів запрошуютьУкраїнських програмістів запрошують на міжнародний конкурс на міжнародний конкурс. Google Hashcode 2018 – міжнародний конкурс. Він являє собою одне з найбільших змагань з програмування, організоване компанією Google для студентів і професіоналів з Європи, Близького Сходу та Африки. На часі дізнатися подробиці про можливості участі у ньому. Конкурсанти зможуть послухати короткі лекції від провідних фахівців міжнародних компаній. Головний приз для найкращої ідеї та команди — це поїздка в штаб квартиру компанії Google Dublin. Там команда зможе стати учасницею світового фіналу конкурсу проектів.