Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти

Čytaty latynkoju
Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти

Зазначена сума на проекти є найбільшою в Україні щодо фінансування регіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Скільки проектів профінансують

У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн. Жебрівський пояснив, що 17 січня 2018 року оголошено додатковий конкурсний відбір. Від міст, районів, ОТГ та структурних підрозділів ДонОДА подано 150 проектів на суму 1 млрд 315 млн 905 тисяч гривень. Департаменту економіки доручили провести навчання нових членів комісії, а також опрацювати систему оцінювання так, щоб прибрати конфлікт інтересів; преференцій для об’єднаних територіальних громад вирішили не надавати.

Нагадаємо, що Японія надаєЯпонія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів.