fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Японія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури

Japonija nadaje Doneččyni $4 mln na vidnovlennja infrastruktury
Японія через гуманітарні організації надасть Донеччині $4 млн на відновлення зруйнованої інфраструктури по обидва боки лінії розмежування  
Japonija čerez gumanitarni organizaciї nadasť Doneččyni $4 mln na vidnovlennja zrujnovanoї infrastruktury po obydva boky liniї rozmežuvannja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Японія надасть $4 млн через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області. Про це повідомив керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Цю інформацію було озвучено за результатами зустрічі у Краматорську із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шигекі Сумі. На часі дізнатися подробиці. Що фінансуватимуть японці. Цього року компанія Вода Донбасу завдяки фінансовій підтримці іноземної країни отримає броньований автомобіль для своїх потреб. Працівники компанії зможуть безпечніше та ефективніше виконувати свою роботу. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої РФ, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини. Нагадаємо, що країни Європейського Союзу стали основними отримувачами експорту із Донецької області. Згідно із даними Донецької торгово-промислової палати, сума реалізації товарів на 24,1% більша за показники у січні-вересні 2016 року. Італія, Німеччина, Польща та США є лідерами із експорту товарів у цьому році із Донецької області. Найбільше товарів відправили у Італію – 24% від загального обсягу. У інші країни Європейського Союзу – 36% від обсягу. Додамо, що у 2017 році Донецька торгово-промислова палата України уклала ще 2 міжнародні договори співпраці із Албанією та Канадою. Вони мають на меті розширення економічного співробітництва.
Реклама 👇 Замовити

Японія надасть $4 млн через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області. Про це повідомив керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Цю інформацію було озвучено за результатами зустрічі у Краматорську із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шигекі Сумі. На часі дізнатися подробиці.

Що фінансуватимуть японці

Цього року компанія «Вода Донбасу» завдяки фінансовій підтримці іноземної країни отримає броньований автомобіль для своїх потреб. Працівники компанії зможуть безпечніше та ефективніше виконувати свою роботу. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої РФ, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини.

Нагадаємо, що країни Європейського Союзу стали основнимиЯпонія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури 1ЄС став головним отримувачем товарів на експорт із Донеччини отримувачами експорту із Донецької області. Згідно із даними Донецької торгово-промислової палати, сума реалізації товарів на 24,1% більша за показники у січні-вересні 2016 року. Італія, Німеччина, Польща та США є лідерами із експорту товарів у цьому році із Донецької області. Найбільше товарів відправили у Італію – 24% від загального обсягу. У інші країни Європейського Союзу – 36% від обсягу. Додамо, що у 2017 році Донецька торгово-промислова палата України уклала ще 2 міжнародні договори співпраці із Албанією та Канадою. Вони мають на меті розширення економічного співробітництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: