Додаток «Друг» допоможе українцям за кордоном

Čytaty latynkoju
Додаток «Друг» допоможе українцям за кордоном

«Друг» – це абревіатура, яка розшифровується як «добровільна реєстрація українських громадян». Перш ніж скористатися сервісом, треба заповнити анкету.

Як працює додаток

В анкеті слід зазначити такі дані:

  • Інформацію про особу, яка подорожує
  • Маршрут подорожі та період перебування за кордоном
  • Інформацію про близьких осіб, які подорожують
  • Контактну особу в Україні

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, візит до якої ви зареєстрували, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на вказаний номер телефону або листа на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України зможе зв’язатися з вами або з особами, яких ви зазначили у анкеті.

На сайті є відомості про кожну країну – загальні (населення, площа, різниця у часі) та більш специфічні (митні правила, адреси і телефони дипломатичних установ, а також культурні і релігійні рекомендації). Окрім цього, є онлайн-карта посольств та консульств з усіма контактами, в тому числі й лінками на соцмережі.

Нагадаємо, що для українських студентів запустилиДля абітурієнтів запустили мобільний додаток «Моє ЗНО» мобільний додаток «Моє ЗНО». Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування.