fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для абітурієнтів запустили мобільний додаток «Моє ЗНО»

Dlja abiturijentiv zapustyly mobiľnyj dodatok «Moje ZNO»
6 лютого стартувала реєстрація на ЗНО-2018. Для вступників створили мобільний додаток та онлайн-платформу з підготовки до тестування. Випускники шкіл, які цього року планують вступати у виші, мають зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти  
6 ljutogo startuvala rejestracija na ZNO-2018. Dlja vstupnykiv stvoryly mobiľnyj dodatok ta onlajn-platformu z pidgotovky do testuvannja. Vypusknyky škil, jaki ćogo roku planujuť vstupaty u vyši, majuť zarejestruvatysja na sajti Ukraїnśkogo centru ocinjuvannja jakosti osvity  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування. Які функції додатка. Вступники також можуть користуватися мобільним додатком Моє ЗНО. Додаток є аналогом інформаційної сторінки сайту, він дає змогу учасникам тестування отримати інформацію про тестування. Основні функції додатка: інформування про місце та час проведення тестувань з обраних предметів; імпорт розкладу до календаря мобільного пристрою; нагадування про наближення дня тестування; найактуальніші повідомлення; інформування про результати; перегляд результатів за минулий рік. Додаток можна завантажити за посиланням: Google Play, Appstore. Нагадаємо, що для підготовки абітурієнтів було також запущено онлайн-платформу BeSmart. На ній доступні тренувальні заняття з математики, української мови та літератури, історії України, біології, фізики, хімії, географії та англійської мови. Кожен курс містить до 100 уроків, також на порталі 200 тестів, тренажери.  
Реклама 👇 Замовити

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування.

Які функції додатка

Вступники також можуть користуватися мобільним додатком «Моє ЗНО». Додаток є аналогом інформаційної сторінки сайту, він дає змогу учасникам тестування отримати інформацію про тестування.

Основні функції додатка:

  • інформування про місце та час проведення тестувань з обраних предметів;
  • імпорт розкладу до календаря мобільного пристрою;
  • нагадування про наближення дня тестування;
  • найактуальніші повідомлення;
  • інформування про результати;
  • перегляд результатів за минулий рік.

Додаток можна завантажити за посиланням: Google Play, Appstore.

Нагадаємо, що для підготовки абітурієнтів було також запущеноДля абітурієнтів запустили мобільний додаток «Моє ЗНО» 1Платформа підготовки до ЗНО стала всеукраїнською онлайн-платформу BeSmart. На ній доступні тренувальні заняття з математики, української мови та літератури, історії України, біології, фізики, хімії, географії та англійської мови. Кожен курс містить до 100 уроків, також на порталі 200 тестів, тренажери.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: