Низка українських міст увійшли до рейтингу привабливості від Financial Times

Čytaty latynkoju
Низка українських міст увійшли до рейтингу привабливості від Financial Times

Рейтинг Cities of the Future розподіляє перелік міст за розмірами і регіонами. Також в рамках цього рейтингу відбувається класифікація населених пунктів за низкою параметрів туристичної та економічної привабливості. Як результат — формується загальний рейтинг на підставі таких показників, як людський капітал і стиль життя, доступність, економічність, умови для бізнесу.

Як українські міста відзначилися у рейтингу

Харків, Одеса і Дніпро очолюють ТОП-10 дешевих великих європейських міст за версією аналітиків FT. За рівнем привабливості для бізнесу серед мегаполісів із такою ж кількістю населення лідирують Манчестер, Краків і Франкфурт.

Луганськ, Миколаїв, Запоріжжя та Львів теж є в цьому переліку. Вони потрапили в рейтинг середніх найдешевших місць для проживання. Серед лідерів несподівано опинився Луганськ, Запоріжжя тим часом перебуває на четвертому місці. Бердянськ та Мелітополь теж отримали свої високі позиції у рейтингу. Вони потрапили в десятку економічних малих населених пунктів. Південноукраїнськ потрапив до чільного переліку дешевих мікроміст. Крім того, українська столиця опинилася на третій позиції в десятці найдешевших європейських столиць. Перші два місця залишилися за Тбілісі і Софією. До речі, в абсолютному рейтингу найбільш перспективними європейськими містами на найближчі 2 роки названі Лондон, Дублін та Париж.

Раніше ми розповідали вам про перспективні містаЯк змінилися українські міста у 2017 році для розвитку бізнесу та туризму за підсумками 2017 року в Україні. Там перелік лідерів та основних можливостей дещо відрізняється.