Для українських школярів відкрили державний бізнес-інкубатор

Čytaty latynkoju
Для українських школярів відкрили державний бізнес-інкубатор

Платформа працюватиме безкоштовно, але молоді винахідники мають попередньо пройти конкурсний відбір, аби потрапити на бізнес-інкубатор.

Як працюватиме програма

Програма триватиме від 3 до 10 тижнів, залежно від складності проекту. За цей час учні мають опанувати навички бізнес-планування та ведення переговорів з потенційним інвестором, навчитись презентувати власний винахід, а також засвоїти курс бізнес-англійської. Основне завдання UF Incubator – допомогти школярам-винахідникам реалізувати свої розробки і стартапи, розпочати власний бізнес. По-перше, це буде інтенсивна навчальна програма, по-друге – на базі інкубатора діятиме лабораторія прототипування. Також засновники планують організовувати зустрічі з партнерами і потенційними інвесторами, надавати юридичні консультації тощо.

Які напрями працюють

У лабораторії винахідники зможуть створювати макети і прототипи своїх проектів. Для цього учням надаватимуть необхідне обладнання: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед наукових напрямів бізнес-інкубатора:

  • машинобудування,
  • електроніка і приладобудування,
  • матеріалознавство та перспективні технології,
  • екологія та напрямки ресурсозбереження,
  • технічна творчість та винахідництво,
  • робототехніка та конструювання робототехнічних систем.

Наразі інкубатор відвідують 30 школярів, яких вже навчили створювати рекламні слогани та формувати бізнес-план. Наступні етапи передбачають формування продуктів та команд.

Нагадаємо, що українську молодь запрошують змагатисяMicrosoft проведе конкурс для молоді у Києві на технологічному конкурсі Imagine Cup 2018. Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту.