Бессарабський ринок розпочав продаж торгових місць онлайн

Čytaty latynkoju
Бессарабський ринок розпочав продаж торгових місць онлайн

Бессарабський ринок у Києві став першим ринком в Україні, який почав продаж торгових місць онлайн. Про це повідомив заступник директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Денис Пікалов, передають «Українські Новини».

Як це працюватиме

Переможець торгів, які будуть проводитися за допомогою Prozorro.sale, а також за участю електронного майданчика Е-Тендер, отримає можливість укладення договору оренди строком у 3 міс. Стартова вартість місячної оренди торгового місця складе 4,7 тис грн в овочевому або фруктовому відділах. За торгівлю у м’ясному відділі треба буде сплатити внесок у 4,8 тис грн. Нагадаємо, у листопаді 2017 року повідомлялося, що система публічних електронних закупівель ProZorro допомогла заощадити близько 7 млрд грн. Відзначимо, що за допомогою електронної системи закупівель ProZorro у 2016 році держава вже заощадила 8 млрд грн. Протягом року у ProZorro було проведено близько 350 тис. тендерів.

Нагадаємо, що система Prozorro «озброюєтьсяПлатформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель» ризик-індикаторами для закупівель, які проводяться у державі. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку (ДАСУ). Технічно це завдання буде втілене завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ. Окрім сигналів від системи ризик-індикаторів, приводом для перевірки закупівлі стануть звернення громадських активістів чи журналістів.