У Нідерландах з’явиться центр для українців

Čytaty latynkoju
У Нідерландах з’явиться центр для українців

На перше свято в український центр запрошують вже в цю суботу 17 лютого з 16.00 до 22.00 – свято Пущення (Запусти, Колодія). Це буде свято української кухні в Гаазі.

Що відомо про центр

За сприяння та клопотання надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Нідерланди Всеволода Ченцова та постійній підтримці радника посольства України Наталії Клімкіної тепер українцям виділено приміщення для українського центру в Гаазі. Тепер в українців є місце для спілкування та можливість проводити більше українських заходів. Планують і проведення уроків, тренінгів. Очікується відкриття роботи гуртків.

Скільки українців у Нідерландах

За даними Посольства України в Королівстві Нідерланди, за неофіційними даними в країні перебуває близько п’яти тисяч українців. Станом на сьогодні Фундація «Українці в Нідерландах» є найактивнішим об’єднанням, навколо якого гуртується переважна більшість представників української громади в Нідерландах. З квітня 2014 року в Нідерландах діє осередок Української греко-католицької церкви, двічі на місяць проводяться богослужіння українською мовою.

Нагадаємо, що новий туристичний ресурс розповістьНовий ресурс в інтернеті розповість про Україну про Україну та Нідерланди. На новому ресурсі будуть висвітлюватися питання інтеграції в нідерландському суспільстві, розвиток бізнесу й інші практичні питання, які можуть виникнути в українців, що приїжджають в Нідерланди та в нідерландців, що їдуть в Україну.