Грузинська авіакомпанія відкриває рейси з Харкова

Čytaty latynkoju
Грузинська авіакомпанія відкриває рейси з Харкова

Рейси будуть здійснюватися двічі на тиждень. Вартість квитків в один бік без багажу стартує з 3 252 грн, а в обидва боки – від 5 519 грн.

Як здійснюватимуться польоти

Польоти здійснюватимуться двічі на тиждень – по вівторках і суботах, а час у дорозі становитиме 2 год 20 хв. Планується, що літак з Харкова відправлятиметься о 00:10, а прибуватиме до Тбілісі о 3:30. Зворотні рейси до Харкова виконуватимуться по понеділках і п’ятницях з вильотом з Тбілісі о 22:00 і приземленням у Харкові о 23:20. Вартість квитків в один бік без багажу стартує з 3 252 гривень, а в обидва боки – від 5 519 грн.

Що відомо про перевізника

Авіакомпанія Georgian Airways була створена у вересні 1993 року під назвою «Airzena». У 2004 році авіакомпанія була перейменована в «Georgian Airways». Флот авіакомпанії складається з середньомагістральних літаків Boeing 737 і Bombardier CRJ. Авіакомпанія базується в Тбіліському міжнародному аеропорту.

Нагадаємо, що польська авіакомпанія теж відкриєПольська авіакомпанія відкриває новий рейс в Україну новий рейс в Україну. Запоріжжя стане вже шостим українським аеропортом, крім аеропортів Бориспіль, Жуляни, Львів, Одеса та Харків, куди польський перевізник буде виконувати польоти в Україну.