На «Експо-2020» в Дубаї Україна презентує національний стенд

Čytaty latynkoju
На «Експо-2020» в Дубаї Україна презентує національний стенд

Відповідно до ухваленого розпорядження буде створено координаційний комітет з підготовки до «Експо-2020». Його Головою призначено Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Що українці покажуть в ОАЕ

В ОАЕ планують показати найбільш цікаві українські проекти. Серед них, зокрема, інноваційні рішення у аграрній сфері, промисловості, енергетиці та енергоефективності. Будуть представлені й інфраструктурні проекти, машинобудування, авіакосмічна сфера. Координаційний комітет проведе серйозну підготовку до виставки, щоб якнайкраще презентувати експортний потенціал та привабливі інвестиційні можливості України. Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин між країнами. Це потрібно для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

Додамо, що  у грудні минулого року було внесено зміни до системи надання державної підтримки національних експозицій на міжнародних виставках і ярмарках в сфері розвитку українського експорту. Уряд затвердив порядок співфінансування закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходів у сфері просування експорту. Згідно з цим порядком, до 30 березня кожного року Уряд затверджує перелік заходів, які будуть фінансуватися коштом державного бюджету.

Нагадаємо, що Україна також станеУкраїна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ учасницею інвестиійного форуму в ОАЕ, який триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку.