Дослідник із Норвегії навчає українських студентів соцпідприємництву

Čytaty latynkoju
Дослідник із Норвегії навчає українських студентів соцпідприємництву

Лекції із розвитку проектів у сфері соціального підприємництва зацікавлять студентів і викладачів менеджерських, гуманітарних та соціальних спеціальностей, переконані представники організатора. Для українських студентів заняття проходять безкоштовно, повідомляють організатори.

Що відомо про лекції та лектора

Лекції щодо соціального підприємництва у цьому проектів проводяться англійською мовою. Курс поділений на 3 дисципліни:

  • «Соціальне підприємництво» — надає комплекс знань щодо цієї сфери та організації проектів,
  • «Інноваційний менеджмент» — для тих, кого цікавить соцпідприємництво в розрізі можливих інновацій,
  • «Сервісний менеджмент» — для тих, хто цікавиться управлінням у сфері послуг.

Для того, щоби отримати сертифікат про проходження курсу, усі учасники мають успішно скласти письмовий та усний іспит в кінці курсу. Захід реалізується у межах Угоди про співпрацю та спільну підготовку здобувачів ступеня доктора філософії. Наразі серед слухачів цих лекцій 44 особи – студенти, викладачі вишів та аспіранти українських вишів.

Доктор Ян-Урбан Сандала проводить незалежні міжнародні наукові дослідження. Він також викладає курси, засновані на інноваційній педагогіці. У його викладацькій практиці загалом налічується понад 35 курсів в області інновацій, соціального підприємництва. Є в нього також курси з економічної історії та гуманістичних дисциплін.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські студенти стажуватимутьсяУкраїнські студенти стажуватимуться на ІТ-виробництві на ІТ-виробництві однієї з великих технологічних компаній. Про співпрацю у сфері ІТ домовились проректор Львівського політеху Роман Корж та керівник відділу адміністрування заводу LG Electronics Крістіан Карч.