fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські студенти стажуватимуться на ІТ-виробництві

Ukraїnśki studenty stažuvatymuťsja na IT-vyrobnyctvi
Студенти Львівської політехніки зможуть пройти стажування та практику, а також втілити навчально-дослідницькі проекти на заводах LG Electronics  
Studenty Lvivśkoї politehniky zmožuť projty stažuvannja ta praktyku, a takož vtilyty navčaľno-doslidnyćki proekty na zavodah LG Electronics  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про співпрацю у сфері ІТ домовились проректор Львівського політеху Роман Корж та керівник відділу адміністрування заводу LG Electronics Крістіан Карч. Що передбачає угода про співпрацю. Угода про співпрацю між вишем та підприємством передбачає залучення студентів до виробничого процесу. Це зацікавить студентів, які освоюють спеціальності, повязані з електронікою та ІТ-технологіями. Серед переваг такого стажування – робота на сучасному обладнанні, а також взаємодія з досвідченими фахівцями компанії. Наразі Угода про співпрацю має рамковий характер і стосується лише академічної мобільності студентів. У майбутньому партнери зможуть реалізувати науково-технічні проекти і комерціалізувати розробки вчених. Нагадаємо, що українські студенти можуть отримати стипендії від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання стипендії – до 16 березня 2018 року.
16.02.2018,17:32
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Про співпрацю у сфері ІТ домовились проректор Львівського політеху Роман Корж та керівник відділу адміністрування заводу LG Electronics Крістіан Карч.

Що передбачає угода про співпрацю

Угода про співпрацю між вишем та підприємством передбачає залучення студентів до виробничого процесу. Це зацікавить студентів, які освоюють спеціальності, пов’язані з електронікою та ІТ-технологіями. Серед переваг такого стажування – робота на сучасному обладнанні, а також взаємодія з досвідченими фахівцями компанії. Наразі Угода про співпрацю має рамковий характер і стосується лише академічної мобільності студентів. У майбутньому партнери зможуть реалізувати науково-технічні проекти і комерціалізувати розробки вчених.

Нагадаємо, що українські студенти можуть отриматиУкраїнські студенти стажуватимуться на ІТ-виробництві 1Українські студенти отримають стипендії від Китаю стипендії від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання стипендії – до 16 березня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: