Українські журналісти увійшли до фіналу European Press Prize

Čytaty latynkoju
Українські журналісти увійшли до фіналу European Press Prize

Розслідування програми «Схеми» під назвою «Легенда судді Артура Ємельянова» увійшло до короткого списку престижного конкурсу European Press Prize. Робота українських розслідувачів представлена в номінації The Investigative Reporting Award 2018. Про вихід українців до фінальної частини премії повідомили організатори конкурсу. Підготували програму журналісти Олександр Чорновалов та Наталка Седлецька.

Що це за конкурс

Загалом цей конкурс є ініціативою кількох європейських організацій. До переліку організаторів та ініціаторів входять такі фундації в галузі медіа, як Guardian Foundation та Thomson Reuters Foundation. Конкурс має на меті розвиток якісної журналістики в країнах Європи.

У номінації журналістського розслідування до шорт-листу, окрім «Схем», потрапили також матеріали на тему журналістських розслідувань від редакцій Le Monde (Франція), Süddeutsche Zeitung (Німеччина) та інших авторитетних європейських засобів масової інформації.

Про що писали українські журналісти

Розслідування про українського суддю Артура Ємельянова програма «Схеми» опублікувала у жовтні 2017 року. Журналісти програми дійшли висновку, що український високопосадовець організував фіктивне розлучення і намагався приховати реальні витрати своєї родини, які перевищували його поточні доходи. Ця передача є спільним проектом «Радіо Свобода» та загальнонаціонального каналу телебачення «UA:Перший» і виходить щотижня.

Раніше ми розповідали вам про можливість для медійниківОголошено набір до ІІ «Школи економічної журналістики», які хочуть розвиватися в царині економічної журналістики. Відбір на школу від DW та «Української Правди» триватиме до 15 березня 2018 року.