Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оголошено набір до ІІ «Школи економічної журналістики»

Ogološeno nabir do II «Školy ekonomičnoї žurnalistyky»

«Українська правда» разом із Академією Deutsche Welle оголошують набір у другу «Школу економічної журналістики». Викладають у Школі провідні українські журналісти та експерти в галузі економіки. Підготовка тренерів відбулась за спеціальною методикою Академії DW  
«Ukraїnśka pravda» razom iz Akademijeju Deutsche Welle ogološujuť nabir u drugu «Školu ekonomičnoї žurnalistyky». Vykladajuť u Školi providni ukraїnśki žurnalisty ta eksperty v galuzi ekonomiky. Pidgotovka treneriv vidbulaś za speciaľnoju metodykoju Akademiї DW  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В ході навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проектів. На школу може потрапити кожен – варто лише заповнити анкету. Коли стартує навчання. Перший навчальний модуль цього курсу стартує у квітні (20-22 квітня). Стати студентами Школи можуть журналісти, які уже працюють або тільки хочуть спробувати себе в економічній журналістиці. Відбір конкурсний. Заявки приймаються до 18 березня 2018 року. Усім, хто бажає стати студентами другого курсу Школи економічної журналістики, слід заповнити анкету за посиланням. Курс складається з чотирьох модулів, кожен з яких охоплює трьохденний очний інтенсив у Києві та чотири тижні e-learning. Розклад модулів. 20-22 квітня. Модуль 1: як писати про економіку. Базові економічні знання; 18-20 травня. Модуль 2: як писати про бізнес. Олігархознавство; 22-24 червня. Модуль 3: як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику. 20-22 липня. Модуль 4: як писати на екононімічні теми, шукати та візуалізувати дані. Нагадаємо, що data-аналітиків запрошують на навчання у Київ. Учасники заходу  зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії, які також завітають у Київ – Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon становить $2 250.

В ході навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проектів. На школу може потрапити кожен – варто лише заповнити анкету.

Коли стартує навчання

Перший навчальний модуль цього курсу стартує у квітні (20-22 квітня). Стати студентами Школи можуть журналісти, які уже працюють або тільки хочуть спробувати себе в економічній журналістиці. Відбір конкурсний. Заявки приймаються до 18 березня 2018 року. Усім, хто бажає стати студентами другого курсу «Школи економічної журналістики», слід заповнити анкету за посиланням. Курс складається з чотирьох модулів, кожен з яких охоплює трьохденний очний інтенсив у Києві та чотири тижні e-learning.

Розклад модулів

  • 20-22 квітня. Модуль 1: як писати про економіку. Базові економічні знання;
  • 18-20 травня. Модуль 2: як писати про бізнес. «Олігархознавство»;
  • 22-24 червня. Модуль 3: як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику.
  • 20-22 липня. Модуль 4: як писати на екононімічні теми, шукати та візуалізувати дані.

Нагадаємо, що data-аналітиків запрошують на навчання у Київ. Учасники заходу  зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії, які також завітають у Київ – Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon становить $2 250.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: