fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оголошено набір до ІІ «Школи економічної журналістики»

Ogološeno nabir do II «Školy ekonomičnoї žurnalistyky»
«Українська правда» разом із Академією Deutsche Welle оголошують набір у другу «Школу економічної журналістики». Викладають у Школі провідні українські журналісти та експерти в галузі економіки. Підготовка тренерів відбулась за спеціальною методикою Академії DW  
«Ukraїnśka pravda» razom iz Akademijeju Deutsche Welle ogološujuť nabir u drugu «Školu ekonomičnoї žurnalistyky». Vykladajuť u Školi providni ukraїnśki žurnalisty ta eksperty v galuzi ekonomiky. Pidgotovka treneriv vidbulaś za speciaľnoju metodykoju Akademiї DW  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В ході навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проектів. На школу може потрапити кожен – варто лише заповнити анкету. Коли стартує навчання. Перший навчальний модуль цього курсу стартує у квітні (20-22 квітня). Стати студентами Школи можуть журналісти, які уже працюють або тільки хочуть спробувати себе в економічній журналістиці. Відбір конкурсний. Заявки приймаються до 18 березня 2018 року. Усім, хто бажає стати студентами другого курсу Школи економічної журналістики, слід заповнити анкету за посиланням. Курс складається з чотирьох модулів, кожен з яких охоплює трьохденний очний інтенсив у Києві та чотири тижні e-learning. Розклад модулів. 20-22 квітня. Модуль 1: як писати про економіку. Базові економічні знання; 18-20 травня. Модуль 2: як писати про бізнес. Олігархознавство; 22-24 червня. Модуль 3: як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику. 20-22 липня. Модуль 4: як писати на екононімічні теми, шукати та візуалізувати дані. Нагадаємо, що data-аналітиків запрошують на навчання у Київ. Учасники заходу  зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії, які також завітають у Київ – Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon становить $2 250.
Реклама 👇 Замовити

В ході навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проектів. На школу може потрапити кожен – варто лише заповнити анкету.

Коли стартує навчання

Перший навчальний модуль цього курсу стартує у квітні (20-22 квітня). Стати студентами Школи можуть журналісти, які уже працюють або тільки хочуть спробувати себе в економічній журналістиці. Відбір конкурсний. Заявки приймаються до 18 березня 2018 року. Усім, хто бажає стати студентами другого курсу «Школи економічної журналістики», слід заповнити анкету за посиланням. Курс складається з чотирьох модулів, кожен з яких охоплює трьохденний очний інтенсив у Києві та чотири тижні e-learning.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Розклад модулів

  • 20-22 квітня. Модуль 1: як писати про економіку. Базові економічні знання;
  • 18-20 травня. Модуль 2: як писати про бізнес. «Олігархознавство»;
  • 22-24 червня. Модуль 3: як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику.
  • 20-22 липня. Модуль 4: як писати на екононімічні теми, шукати та візуалізувати дані.

Нагадаємо, що data-аналітиків запрошуютьОголошено набір до ІІ «Школи економічної журналістики» 1Data-аналітиків запрошують на змагання у Київ на навчання у Київ. Учасники заходу  зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії, які також завітають у Київ – Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon становить $2 250.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: