Українські меблі підкорили скандинавів та американців

Čytaty latynkoju
Українські меблі підкорили скандинавів та американців

Українські творці колекції FAINA привертають увагу любителів мінімалізму та шанувальників сучасних скандинавських та хюґе інтер’єрів.

Що таке концепція «живого дизайну»

Глина, повсть, льон, вовна, деревина – основні елементи етно-колекції меблів FAINA, яка виражає собою концепцію «живого дизайну». Кожен матеріал має свою енергію – це залежить від матеріалу, з якого він виготовлений.

Автори колекції запевняють, що вона покликана задіяти усі органи чуття одночасно – тільки так можна побачити душу кожного предмета. Серед творчого асортименту: комоди, крісла, кавові столики, набори керамічних ваз, підвіси тощо. Дизайнерка Вікторія Якуша наголошує, що FAINA – це тільки початок пошуку місця для українського дизайну в сучасному світі. Глобалізм, індивідуалізм і мінімалізм – це тенденції сьогодення і найближчого майбутнього, однак у гонитві за модою головне не забувати власне коріння.

Крім європейців, українськими меблями зацікавилися у США. Журнал Vogue включив меблі цього виробника до своєї добірки рекомендованих «скандинавських» інтер’єрів.

Українські меблі підкорили скандинавів та американців

Нагадаємо, що проект молодих українських дизайнерок Маргарити та Христини  ETNOKRAÏNA вийшовETNOKRAÏNA запустила вишиванки на Kickstarter на Kickstarter у пошуках нової цільової аудиторії для своїх суконь та блуз-вишиванок у сучасному стилі. Дівчата поставили шукану суму в розмірі усього €2 тис, до завершення збору коштів залишається 6 днів