Український студент придумав смарт-шолом для велосипедистів

Čytaty latynkoju
Український студент придумав смарт-шолом для велосипедистів

Зараз студент вдосконалює розробку. Аналогічними пристроями для безпечного пересування за кермом велосипеда можна керувати через пульт, що кріпиться на кермі. Вони мають вмонтовані світлоіндикатори, які показують повороти і стоп-сигнали.

У чому новизна розробки

Відмінність і новизна додатку українського студента у тому, що для увімкнення поворотів достатньо нахилити голову до плеча. Сам аксесуар можна з легкістю прикріпити на будь-який шолом. Пристрій має невеличкі екрани. На них, при повороті голови, світяться червоні стрілки, які вказують, куди повертатиме велосипедист і коли він гальмує. Пристрій має Bluetooth-модуль, який дозволяє підключитися до смартфону. Той, у свою чергу, зчитує покази і відображає їх на екрані в реальному часі: поворот, стопсигнал, швидкість руху, температура.

«Безпечний» шолом придумав український студент

Зараз Маркіян розробляє каркас для приладу, щоб пристрій мав естетичніший вигляд. Бо зараз це просто набір окремих елементів: Bluetooth-модуль, акселерометр, основний мікроконтролер. У каркас потрібно сховати усю конструкцію, яка наразі знаходиться поверх шолому.

УКУ

Нагадаємо, що українська розробка екзоскелету була серед лідерівУкраїнська розробка екзоскелету лідирує на всесвітньому конкурсі стартапів на всеукраїнському конкурсі стартапів. Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували.