fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська розробка екзоскелету лідирує на всесвітньому конкурсі стартапів

Ukraїnśka rozrobka ekzoskeletu lidyruje na vsesvitńomu konkursi startapiv
Українська розробка UniExo потрапила до ТОП-25 на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub
Ukraїnśka rozrobka UniExo potrapyla do TOP-25 na konkursi Robot Launch 2017 švejcarśkogo sajtu Robohub
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз розробка на першому місці, але підтримка українців все одно потрібна. Проголосувати за винахід можна за посиланням. Для чого створена розробка. Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували. Використання розробки забезпечує вільне пересування людям з обмеженими можливостями. Все відбувається у зручній та безпечній для них формі, без зовнішньої допомоги. Розробка може бути корисна людям у післяопераційному періоді, після травматичного стану, а також тим, хто перебуває на реабілітації Що таке екзоскелет. UniExo – це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. Його мета – допомогти людям із травмами і проблемами руху відновити функції рук та ніг за допомогою модульних робототехнічних екзоскелетних пристроїв без додаткової допомоги лікарів. Додамо, що крім Антона Головаченка, розробленням таких екзоскелетів займається багато інших науковців. Світовим лідером є ізраїльський вчений, роботизований костюм якого допомагає ходити людям з критичним ушкодженням хребта. Однак ціна ізраїльського винаходу сягає понад $70 тис, тоді як український прототип набагато дешевший – від $5 до $15 тис, завдяки тому, що деталі друкують на промислових 3D-принтерах. Нагадаємо, що розробка українських фахівців Jibo потрапила на шпальти журналу TIME. Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.
Реклама 👇 Замовити

Зараз розробка на першому місці, але підтримка українців все одно потрібна. Проголосувати за винахід можна за посиланням.

Для чого створена розробка

Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували. Використання розробки забезпечує вільне пересування людям з обмеженими можливостями. Все відбувається у зручній та безпечній для них формі, без зовнішньої допомоги. Розробка може бути корисна людям у післяопераційному періоді, після травматичного стану, а також тим, хто перебуває на реабілітації

Що таке екзоскелет

UniExo – це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. Його мета – допомогти людям із травмами і проблемами руху відновити функції рук та ніг за допомогою модульних робототехнічних екзоскелетних пристроїв без додаткової допомоги лікарів. Додамо, що крім Антона Головаченка, розробленням таких екзоскелетів займається багато інших науковців. Світовим лідером є ізраїльський вчений, роботизований костюм якого допомагає ходити людям з критичним ушкодженням хребта. Однак ціна ізраїльського винаходу сягає понад $70 тис, тоді як український прототип набагато дешевший – від $5 до $15 тис, завдяки тому, що деталі друкують на промислових 3D-принтерах.

Нагадаємо, що розробка українських фахівців Jibo потрапилаУкраїнська розробка екзоскелету лідирує на всесвітньому конкурсі стартапів 1Робот Jibo від українських розробників — на обкладинці TIME на шпальти журналу TIME. Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

Джерело: Vidia

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: