США нададуть Україні $200 млн на безпеку та оборону

Čytaty latynkoju
США нададуть Україні $200 млн на безпеку та оборону

У проекті бюджету США на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту «Міжнародне військове фінансування».

На що витратимо кошти

Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України. У посольстві наголошують, що порівняно з бюджетним запитом на 2018 рік пропоновану суму допомоги з безпеки для української держави збільшено на $50 млн. Бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в американському Конгресі, де можуть вноситися зміни і доповнення. Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, що зараз перебуває на початковій стадії.

Нагадаємо, що у Штати розглянутьУ США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні законопроект про кібербезпеку в Україні. На 6 сторінках проекту закону йдеться про встановлення та розвиток відносин США і України. Згадується важливість підтримки українців у сфері захисту інформації на тлі агресії північно-східної держави. Наголошується на доцільності для Конгресу й уряду США здійснити ряд кроків у цьому питанні.