Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів

Čytaty latynkoju
Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів

Нещодавно створений додаток до проекту AMP надає видавцям формат, орієнтований на мобільні пристрої, для поширення новин та інформації у вигляді візуально насичених історій. Запустивши AMP «історії», корпорація Google прагне популяризувати напрямок сторітеллінгу в мережі.

Якими будуть новини в AMP форматі

«Історії» створені на базі технічної інфраструктури AMP, що дозволяє видавцям використовувати пререндерінг сторінок, оптимізацію завантаження відео і кешування для оптимізації доставки контенту кінцевому користувачеві. Таке нововведення покликане залучити якомога більшу кількість людей до читання новин за допомогою мобільних пристроїв.

Запуск новин у форматі історій також покликаний зробити виробництво подібного контенту максимально простим з технічної точки зору. Відтак новинка включає в себе набір гнучких шаблонів, стандартизованих налаштувань UI, а також компонентів для поширення та установки соціальних кнопок.

До слова, нещодавно корпорація повідомила, що захистить авторські права щодо фотографій. Система пошуку зображень у мережі Google погодилась запровадитиGoogle захистить авторські права щодо фотографій зміни, які покликані зменшити кількість порушень авторського права щодо картинок та фотографій.