fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google захистить авторські права щодо фотографій

Google zahystyť avtorśki prava ščodo fotografij
Система пошуку зображень у мережі Google погодилась запровадити зміни, які покликані зменшити кількість порушень авторського права щодо картинок та фотографій  
Systema pošuku zobražeń u mereži Google pogodylaś zaprovadyty zminy, jaki poklykani zmenšyty kiľkisť porušeń avtorśkogo prava ščodo kartynok ta fotografij  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нововведення стали результатом співпраці Google та американського фотоагентства Getty Images. В агентстві прокоментували, що ці зміни будуть корисними для всіх авторів зображень у всьому світі. Як працюватимуть ці зміни. При пошуку сервіс буде показувати попередження, що те чи інше зображення може бути предмет авторського права. Пошуковик також буде показувати сповіщення з інформацією про автора або правовласника зображення. Ця інформація з’являлася при пошуці й раніше, але відображалась дуже дрібним шрифтом в нижній частині екрану. Тепер це сповіщення буде більш помітним для користувачів. Компанія також прибере кнопку Переглянути зображення (View image), оскільки так користувачі могли подивитися картинку чи фотографію в повному розмірі й зберегти її собі на комп’ютер. Додамо, що раніше компанія запропонувала спосіб, завдяки якому можна ускладнити процедуру видалення водяного знака з фотографії й таким чином запобігти її крадіжці. В компанії пропонують робити невеликі зміни у водяні знаки або варіювати схеми їх накладення. Таким чином програмам, які видаляють їх зі знімків, складніше ідентифікувати та прибрати їх. Нагадаємо, що Google Flights повідомлятиме про затримку рейсів раніше, ніж авіакомпанії. Пасажири зможуть стежити за статусом рейсу за його номером, назвою авіалінії і за льотним маршрутом. Інформація про затримку рейсів з’явиться в результатах пошуку.  
Реклама 👇 Замовити

Нововведення стали результатом співпраці Google та американського фотоагентства Getty Images. В агентстві прокоментували, що «ці зміни будуть корисними для всіх авторів зображень у всьому світі».

Як працюватимуть ці зміни

При пошуку сервіс буде показувати попередження, що те чи інше зображення може бути предмет авторського права. Пошуковик також буде показувати сповіщення з інформацією про автора або правовласника зображення. Ця інформація з’являлася при пошуці й раніше, але відображалась дуже дрібним шрифтом в нижній частині екрану. Тепер це сповіщення буде більш помітним для користувачів. Компанія також прибере кнопку «Переглянути зображення» (View image), оскільки так користувачі могли подивитися картинку чи фотографію в повному розмірі й зберегти її собі на комп’ютер.

Додамо, що раніше компанія запропонувала спосіб, завдяки якому можна ускладнити процедуру видалення водяного знака з фотографії й таким чином запобігти її крадіжці. В компанії пропонують робити невеликі зміни у водяні знаки або варіювати схеми їх накладення. Таким чином програмам, які видаляють їх зі знімків, складніше ідентифікувати та прибрати їх.

Нагадаємо, що Google FlightsGoogle захистить авторські права щодо фотографій 1Google Flights повідомлятиме про затримку рейсів повідомлятиме про затримку рейсів раніше, ніж авіакомпанії. Пасажири зможуть стежити за статусом рейсу за його номером, назвою авіалінії і за льотним маршрутом. Інформація про затримку рейсів з’явиться в результатах пошуку.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: