Facebook встановлює сервери в Україні

Čytaty latynkoju
Facebook встановлює сервери в Україні

Для переговорів зі встановлення серверів в Україні Facebook створила в нашій країні посаду Interconnection Support Manager.

Як тривають переговори

У прес-службах «Укртелекому» і «Волі» заявили, що зараз з представниками соцмережі йдуть переговори. Як уточнює глава Інтернет асоціації України Олександр Федієнко, трафік з сервісів мережі у інтернет-провайдера повинен бути більш ніж 3 Гбіт. Керівник групи компаній Тріолан Вадим Сидоренко зазначає, що минулого року «приїхали два комплекти». Один призначається для Харкова, а інший – для Києва. У «Ланет», як писав його гендиректор Маріан Івасюк в жовтні минулого року, на техмайданчику були розміщені сервери Facebook на 40 Гбіт/с. Після встановлення «дзеркал» соцмережа явно починає працювати краще.

Нагадаємо, що у найпопулярнішій соцмережі з’явитьсяУ Facebook з’явиться нова кнопка нова кнопка. Натиснувши на «downvote» – користувач надсилає миттєву скаргу на недобросовісний, недоречний чи оманливий коментар. Нинішні випробування «downvote» поки не вплинуть на рейтинг коментарів, сторінок чи публікацій. Ця кнопка є своєрідним способом покращити зворотний зв’язок із соцмережею.