fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Facebook з’явиться нова кнопка

U Facebook z’javyťsja nova knopka
Платформа Facebook тестує кнопку «downvote», яка дозволить надсилати скарги на коментарі під дописами.  Нинішні випробування «downvote» поки не вплинуть на рейтинг коментарів, сторінок чи публікацій
Platforma Facebook testuje knopku «downvote», jaka dozvolyť nadsylaty skargy na komentari pid dopysamy.  Nynišni vyprobuvannja «downvote» poky ne vplynuť na rejtyng komentariv, storinok čy publikacij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соцмережа Facebook збирається ввести нову кнопку для кращої взаємодії користувачів. Як це працюватиме. Натиснувши на downvote – користувач надсилає миттєву скаргу на недобросовісний, недоречний чи оманливий коментар. Нинішні випробування downvote поки не вплинуть на рейтинг коментарів, сторінок чи публікацій. Ця кнопка є своєрідним способом покращити зворотний звязок із соцмережею. Наразі у соцмережі вивчають особливість, яка дозволяє людям реагувати на коментарі та публікації на загальнодоступних сторінках. Поки це працює у невеликої кількості користувачів у США. Нагадаємо, що у соцмережі Facebook з’явиться більше місцевих новин. Як вважає засновник соцмережі, такі зміни викликані попитом. Самі користувачі кажуть, що хочуть бачити більше місцевих новин у стрічці. Регіональні новини допомагають, за словами Цукерберга, зрозуміти проблеми, які мають значення для конкретної спільноти і впливають на життя конкретної людини. У таких умовах люди, які знають, що відбувається навколо них зможуть допомагати змінювати ситуацію. Додамо, що Facebook в Україні користується вже 11 мільйонів користувачів.  
Реклама 👇 Замовити

Соцмережа Facebook збирається ввести нову кнопку для кращої взаємодії користувачів.

Як це працюватиме

Натиснувши на «downvote» – користувач надсилає миттєву скаргу на недобросовісний, недоречний чи оманливий коментар. Нинішні випробування «downvote» поки не вплинуть на рейтинг коментарів, сторінок чи публікацій. Ця кнопка є своєрідним способом покращити зворотний зв’язок із соцмережею. Наразі у соцмережі вивчають особливість, яка дозволяє людям реагувати на коментарі та публікації на загальнодоступних сторінках. Поки це працює у невеликої кількості користувачів у США.

Нагадаємо, що у соцмережі Facebook з’явитьсяУ Facebook з’явиться нова кнопка 1У Facebook з’явиться більше місцевих новин більше місцевих новин. Як вважає засновник соцмережі, такі зміни викликані попитом. Самі користувачі кажуть, що хочуть бачити більше місцевих новин у стрічці. Регіональні новини допомагають, за словами Цукерберга, зрозуміти проблеми, які мають значення для конкретної спільноти і впливають на життя конкретної людини. У таких умовах люди, які знають, що відбувається навколо них зможуть допомагати змінювати ситуацію. Додамо, що Facebook в Україні користується вже 11 мільйонів користувачів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: