Data-аналітиків запрошують на змагання у Київ

Čytaty latynkoju
Data-аналітиків запрошують на змагання у Київ

Учасники заходу мають іще одну перевагу. Усі вони зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії. Представники низки закордонних технологічних компаній завітають у Київ підтримати змагання. Серед компаній, з представниками яких можна буде поспілкуватися, буде й Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon складає $2250 для команди, яка представить найкраще рішення в сфері обробки та аналізу даних.

Для чого цей захід

Hackathon – це змагання для технічних спеціалістів за фінансову винагороду. Окрім цього, участь у хакатоні дає додатковий шанс заявити про себе на ринку праці інформаційних технологій у сфері торгів та закупівель. Захід покликаний спонукати професійний розвиток IT-спеціалістів. Він дає хзмогу розробникам технічних рішень бути в центрі подій сфери закупівель та звичайно придивлятись до учасників як до потенційних працівників у проектах E-Tender.UA. Серед організаторів та партнерів Data Science Hackathon у столиці будуть:

  • система електронних публічних закупівель ProZorro, котра вже не перший рік працює на внутрішньому ринку,
  • міжнародний лідер з надання повного пакету ІТ-послуг для корпоративного сегменту компанія Provectus,
  • Amazon Web Services,
  • Open Data Science,
  • E-Tender.UA.

Нагадаємо, що система ProZorro віднедавна озброюєтьсяПлатформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель ризик-індикаторами закупівель. Закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель на ProZorro. Це робиться з метою попередження порушень у цій сфері. Заходи покликані забезпечити дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.