Будівництво в Україні у 2017-му зросло на 13%

Čytaty latynkoju
Будівництво в Україні у 2017-му зросло на 13%

Найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 16,9%. Ціни на будівництво нежитлових будівель теж змінилися.

Як змінилися ціни

Зросли ціни також у сфері будівництва нежитлових будівель – на 14,6%. Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 10,9%. При цьому вартість БМР в грудні 2017 року порівняно з листопадом зросла на 1,3% (у листопаді вартість відносно жовтня зросла на 1,6%). Найбільше зростання цін на БМР у грудні зафіксовано у сфері будівництва транспортних споруд – на 2,7%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, що на житло для молоді у 2018 році передбаченоНа житло для молоді у 2018-му виділено 30 млн грн 30 млн грн. Фінансування здійснюватиметься за програмою «Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом».