fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На житло для молоді у 2018-му виділено 30 млн грн

Na žytlo dlja molodi u 2018-mu vydileno 30 mln grn
Про це у відповідь на запит УНН повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  
Pro ce u vidpoviď na zapyt UNN povidomyly u Ministerstvi regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta žytlovo-komunaľnogo gospodarstva Ukraїny  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Житловий ринок в Україні на сьогоднішній день відзначається насамперед високою вартістю за квадратний метр. Вартість житла з первинного — а часто і вторинного — ринку далеко не усім по кишені. Тому для молоді держава вкотре продовжує спеціалізовані програми фінансування будівництва житла за пільговими умовами. Фінансування здійснюватиметься за програмою Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом. На часі дізнатися більше про те, як профінансують молодіжну забудову в 2018 році. Як фінасуватиметься програма підтримки житлового будівництва. Згадана вище програма із підтримки молодіжного житлового будівництва фінансуватиметься за рахунок коштів із місцевих бюджетів. Також буде додано до програми кошти статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. За програмою Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом у 2018 році передбачено фінансування цієї програми у розмірі 30 млн грн. Ці кошти, звісно, не покриють повну потребу молодої аудиторії у житлі — але можуть лягти в основу програм пільгового фінансування для окремих категорій молоді. Житлові масиви у великих містах тим часом переходять все частіше на використання енергоощадних технологій. Нагадаємо, що у Києві планують зведення екологічного та енергоефективного житлового комплексу. Будинки в ньому матимуть підземну систему збору відходів, індивідуальні лічильники теплової енергії у оселях та енергозберігаюче освітлення.
Реклама 👇 Замовити

Житловий ринок в Україні на сьогоднішній день відзначається насамперед високою вартістю за квадратний метр. Вартість житла з первинного — а часто і вторинного — ринку далеко не усім «по кишені». Тому для молоді держава вкотре продовжує спеціалізовані програми фінансування будівництва житла за пільговими умовами. Фінансування здійснюватиметься за програмою «Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом». На часі дізнатися більше про те, як профінансують молодіжну забудову в 2018 році.

Як фінасуватиметься програма підтримки житлового будівництва

Згадана вище програма із підтримки молодіжного житлового будівництва фінансуватиметься за рахунок коштів із місцевих бюджетів. Також буде додано до програми кошти статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. За програмою «Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом» у 2018 році передбачено фінансування цієї програми у розмірі 30 млн грн. Ці кошти, звісно, не покриють повну потребу молодої аудиторії у житлі — але можуть лягти в основу програм пільгового фінансування для окремих категорій молоді.

Житлові масиви у великих містах тим часом переходять все частіше на використання енергоощадних технологій. Нагадаємо, що у Києві плануютьНа житло для молоді у 2018-му виділено 30 млн грн 1У Києві побудують екологічний житловий комплекс зведення екологічного та енергоефективного житлового комплексу. Будинки в ньому матимуть підземну систему збору відходів, індивідуальні лічильники теплової енергії у оселях та енергозберігаюче освітлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: