Українська молодь отримає стипендії від Словаччини

Čytaty latynkoju
Українська молодь отримає стипендії від Словаччини

Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року.

Що треба зробити, аби поїхати у Словаччину 

Європейська країна забезпечить безкоштовне навчання та проживання у студентських гуртожитках. Крім того, українцям виплачуватимуть стипендію у розмірі, встановленому для іноземних студентів та докторантів і аспірантів у Словацькій Республіці. Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яку також треба заповнити. Заповнена аплікаційна форма та інші необхідні документи подаються у 2 примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії). Пакет документів надсилається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті.

Нагадаємо, що українські студенти можуть також скористатисяУкраїнські студенти отримають стипендії від Китаю стипендіями від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання – до 16 березня 2018 року.