fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські студенти отримають стипендії від Китаю

Ukraїnśki studenty otrymajuť stypendiї vid Kytaju
Уряд КНР, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки, виділив 76 стипендій для українських громадян  
Urjad KNR, vidpovidno do dvostoronńoї Ugody pro spivpracju miž Ministerstvom osvity i nauky Ukraїny ta Ministerstvom osvity Kytajśkoї Narodnoї Respubliky, vydilyv 76 stypendij dlja ukraїnśkyh gromadjan  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання стипендії – до 16 березня 2018 року. Документи поверненню не підлягають. Пакет документів подається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті. Які документи потрібні. Заповнена анкета (оригінал); Заповнена англійською або китайською аплікаційна форма. Форму з вклеєним фото потрібно роздрукувати (оригінал + копія). Копії документів про останню освіту. Документи подаються у нотаріально завіреному форматі, перекладені китайською або англійською. Довідка про підтвердження статусу студента (для поточних студентів) від навчального закладу та академічна довідка (виписка із залікової книжки). Учні шкіл подають виписку з балами про останнє півріччя. Документи перекладаються китайською або англійською. Орієнтовний навчальний план (Study Plan), де претендент вказує що саме і чому хоче вивчати. План подається англійською або китайською. 2 рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, надані професором або викладачем. У разі подання китайською мовою додається переклад англійською або українською (2 оригінали + 2 копії). Мотиваційний лист англійською або українською (оригінал + копія). 2 фотокопії екзаменаційної медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) та результати аналізу на СНІД. Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів. Для цього треба зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за стипендіями та отримати лист про попереднє зарахування. Апліканти, які мають сертифікат про знання китайської мови (HSK Certificate), мають додати його до пакету документів (2 копії). Нагадаємо, що Угорщина теж надає стипендії українським студентам. Програми навчання доступні англійською та угорською мовами, а деякі програми стипендії пропонуються також німецькою та французькою.
Реклама 👇 Замовити

Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання стипендії – до 16 березня 2018 року. Документи поверненню не підлягають. Пакет документів подається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті.

Які документи потрібні

  • Заповнена анкета (оригінал);
  • Заповнена англійською або китайською аплікаційна форма. Форму з вклеєним фото потрібно роздрукувати (оригінал + копія).
  • Копії документів про останню освіту. Документи подаються у нотаріально завіреному форматі, перекладені китайською або англійською.
  • Довідка про підтвердження статусу студента (для поточних студентів) від навчального закладу та академічна довідка (виписка із залікової книжки). Учні шкіл подають виписку з балами про останнє півріччя. Документи перекладаються китайською або англійською.
  • Орієнтовний навчальний план (Study Plan), де претендент вказує що саме і чому хоче вивчати. План подається англійською або китайською.
  • 2 рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, надані професором або викладачем. У разі подання китайською мовою додається переклад англійською або українською (2 оригінали + 2 копії).
  • Мотиваційний лист англійською або українською (оригінал + копія).
  • 2 фотокопії екзаменаційної медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) та результати аналізу на СНІД.
  • Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів. Для цього треба зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за стипендіями та отримати лист про попереднє зарахування.
  • Апліканти, які мають сертифікат про знання китайської мови (HSK Certificate), мають додати його до пакету документів (2 копії).

Нагадаємо, що Угорщина теж надаєУкраїнські студенти отримають стипендії від Китаю 1Угорщина надасть стипендії українським студентам стипендії українським студентам. Програми навчання доступні англійською та угорською мовами, а деякі програми стипендії пропонуються також німецькою та французькою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: