Музей української діаспори кличе на фестиваль Сікорського

Čytaty latynkoju
Музей української діаспори кличе на фестиваль Сікорського

Протягом 4 годин фестивалю (з 12:00 до 16:00) в межах виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів у Музеї української діаспори. На музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

Чим цікавий фестиваль

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів. Також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі. Також впродовж 12.00-16.00 відбудуться майстер-класи з моделювання й дизайну літальних апаратів. Протягом фестивалю батьки та діти також зможуть скуштувати пікантний чай «Політ із Сікорським» та різних смаколиків, завітавши до кавового куточку. Він буде розташований у музеї.

Коли екскурсії та скільки коштують

У рамках заходу відбудеться три екскурсії: 12.00-12.30; 13.00-13.30; 14.00-14.30.

Вартість заходів:

  • екскурсія та квест – 50 грн;
  • майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн;
  • майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.

Нагадаємо, що українським школярам запропонуютьНові види спорту пропонують українським школярам нові види спорту. Модулі з нових видів фізкультури вже затверджено Міністерством освіти і науки, тож вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати, окрім традиційних, ще й такі види спорту, як петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо