Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нові види спорту пропонують українським школярам

Novi vydy sportu proponujuť ukraїnśkym školjaram

Новації спрямовані на те, щоб дитина будь-якого рівня підготовленості та стану здоров'я отримувала задоволення від занять, а не шукала медичну довідку та відсиджувалася на лаві  
Novaciї sprjamovani na te, ščob dytyna buď-jakogo rivnja pidgotovlenosti ta stanu zdorov'ja otrymuvala zadovolennja vid zanjať, a ne šukala medyčnu dovidku ta vidsydžuvalasja na lavi  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тренінги розпочнуться у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Завдання цього проекту – теоретично та практично ознайомити педагогічний склад, учнів та їхніх батьків із 33 варіативними модулями нових видів спорту з предмету Фізична культура. Про які види спорту йдеться. Модулі з нових видів фізкультури вже затверджено Міністерством освіти і науки, тож вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати, окрім традиційних, ще й такі види спорту, як петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Команда професіоналів хоче замінити старомодні уроки фізкультури на сучасні, адаптовані для дітей покоління Z. На семінар запрошено директорів, учителів та батьків-активістів усіх шкіл області. У них буде можливість дізнатися про специфіку кожного виду для уроків фізкультури, поспілкуватися з представниками федерацій та отримати методичні поради щодо проведення занять. Запрошені спортсмени проведуть майстер-класи та обговорять шляхи впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури. Нагадаємо, що світовий бренд спортивного взуття відкрив вже 2 магазини в Україні.

Тренінги розпочнуться у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Завдання цього проекту – теоретично та практично ознайомити педагогічний склад, учнів та їхніх батьків із 33 варіативними модулями нових видів спорту з предмету «Фізична культура».

Про які види спорту йдеться

Модулі з нових видів фізкультури вже затверджено Міністерством освіти і науки, тож вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати, окрім традиційних, ще й такі види спорту, як петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Команда професіоналів хоче замінити старомодні уроки фізкультури на сучасні, адаптовані для дітей покоління Z. На семінар запрошено директорів, учителів та батьків-активістів усіх шкіл області. У них буде можливість дізнатися про специфіку кожного виду для уроків фізкультури, поспілкуватися з представниками федерацій та отримати методичні поради щодо проведення занять. Запрошені спортсмени проведуть майстер-класи та обговорять шляхи впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури.

Нагадаємо, що світовий бренд спортивного взуття відкрив вже 2 магазини в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: