Tesla перетне континент — амбітний план Маска

Čytaty latynkoju
Tesla перетне континент — амбітний план Маска

Зокрема, CEO Tesla відповів на питання про автономний автомобіль, що вони ймовірно зможуть перетнути континент протягом 3-6 місяців. Коли Маска запитали, чи буде ця можливість відразу ж доступна для клієнтів, він сказав, що вона «буде функцією, доступною для покупців», не зазначавши безпосередньо термінів, коли це станеться.

Як Tesla планує перетнути континент?

Ілон Маск визнав, що він «пропустив позначку на цьому фронті» стосовно демонстрації автономної поїздки. Водночас бізнесмен відзначив, що Tesla «могла здійснити поїздку Сполученими Штатами [в минулому році], але тоді компанії довелося б докласти величезних зусиль до програмування». Це призвело б до того, що інші могли б використовувати програму і у своїх транспортних засобах, але тільки для конкретно цього маршруту Сполученими Штатами.

Метою компанії є створення надійної та кориснішої системи. Щодо цього Маск сказав, що він в цілому задоволений тим, як просувається робота компанії в напрямку нейронних мереж для автономного кермування автомобілем.

Я задоволений прогресом, якого вдалося досягнути в нейронних мережах.

Ілон Маск

Генеральний директор порівняв прогрес компанії з тим, що вдалося досягнути Google DeepMind завдяки AlphaGo.

Нагадаємо, нещодавно Ілон Маск успішно запустивВідео: Ілон Маск успішно запустив Tesla в космос, а ракети повернув на Землю Tesla в космос, а ракети повернув на Землю. Політ найбільшої ракети на планеті завершено — її складові повернулися на Землю, а автомобіль рушив у безстрокову космічну мандрівку.