У Європі запустять єдину мережу Wi-Fi

Čytaty latynkoju
У Європі запустять єдину мережу Wi-Fi

Нині для надання Wi-Fi на борту літака авіаперевізникам доводилося користуватися послугами виключно супутникових систем, які забезпечували відносно невелике покриття. Нову системи створили німецький оператор Deutsche Telekom та компанія супутникового зв’язку Inmarsat.

Що відомо про нову систему

Система складається із 300 базових станцій на території Євросоюзу, а також охоплює супутники. Розробники кажуть, що обладнання для EAN має малі розміри та просте в інсталяції, що робить його доступним для невеликих літаків та бюджетних перевізників.Першим клієнтом European Aviation Network стане холдинг IAG, який володіє авіакомпаніями British Airways, Iberia, Vueling, Aer Lingus.

Точна дата запуску поки невідома, але розробники сподіваються запустити мережу в найближчі місяці. Запуск мережі European Aviation Network влітку буде вже другою спробою. Її планували активувати ще півроку тому. За даними ресурсу Routehappy, сьогодні Wi-Fi на борту літаків надають 82 авіакомпанії. Це на 17% більше, ніж торік. Переважно ця послуга була доступна на борту магістральних рейсів, а також досить поширена в США.

Нагадаємо, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запустилаАвіакомпанія МАУ запустила чат-бота UIAhelper чат-бота, який допомагатиме пасажирам рейсів.