Нові види спорту пропонують українським школярам

Čytaty latynkoju
Нові види спорту пропонують українським школярам

Тренінги розпочнуться у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Завдання цього проекту – теоретично та практично ознайомити педагогічний склад, учнів та їхніх батьків із 33 варіативними модулями нових видів спорту з предмету «Фізична культура».

Про які види спорту йдеться

Модулі з нових видів фізкультури вже затверджено Міністерством освіти і науки, тож вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати, окрім традиційних, ще й такі види спорту, як петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Команда професіоналів хоче замінити старомодні уроки фізкультури на сучасні, адаптовані для дітей покоління Z. На семінар запрошено директорів, учителів та батьків-активістів усіх шкіл області. У них буде можливість дізнатися про специфіку кожного виду для уроків фізкультури, поспілкуватися з представниками федерацій та отримати методичні поради щодо проведення занять. Запрошені спортсмени проведуть майстер-класи та обговорять шляхи впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури.

Нагадаємо, що світовий бренд спортивного взуття відкривСпортивний бренд Under Armour відкрив іще один магазин в Україні вже 2 магазини в Україні.