Кросівки за руханку — як Nike мотивуватиме клієнтів

Čytaty latynkoju
Кросівки за руханку — як Nike мотивуватиме клієнтів

Компанія Nike буде мотивувати користувачів свого спортивного застосунка робити ранкову руханку та частіше виходити на пробіжку. Як бонус американська компанія даруватиме знижки на покупку одягу, музику та інші заохочення.

Як саме Nike мотивуватиме до занять спортом

Нова система бонусів днями з’явилася в додатку для бігунів Nike Run Club і програми для самостійних тренувань Nike Training Club. За словами представників компанії, до кінця місяця найактивніші користувачі отримають свої перші подарунки. Раніше перевагою користування додатком були лише ексклюзивні кольори нових і класичних дизайнів (тільки для користувачів), а іноді й винятковий одяг для бігунів або спортсменів.

За активність і виконання спортивних викликів атлети-любителі будуть отримувати різноманітні бонуси. Це, зокрема, знижки на кросівки й екіпіровку, ексклюзивні тренування в застосунку або спеціальні мотивувальні плейлисти в Apple Music.

Останній бонус не випадковий. Обидві компанії довгий час співпрацюють одне з одним, створюючи спеціальні версії кросівок або розумних годинників. Також СЕО Apple Тім Кук входить до ради директорів Nike.

У компанії зазначають, що надалі планують збільшити не лише частоту, але й спектр винагород для користувачів їхніх додатків.

Раніше ми повідомляли про те, що cпортивний бренд Under Armour відкривСпортивний бренд Under Armour відкрив іще один магазин в Україні іще один магазин в Україні. Компанія MD Fashion представляє американський бренд спортивного одягу Under Armour в Україні. У Харкові вони відкрили вже другий фірмовий магазин